zadzwoń
teraz:
888 30 20 10

O nas

NASZA MISJA

  • 1Zadowolenie Klienta - to nasz cel numer 1. Dzięki kompleksowej ofercie i przychylnej obsłudze, zadowalamy nawet najbardziej wymagających.
  • 2Najwyższa jakość. Stosujemy zawsze najnowsze, dostępne na rynku technologie. Idziemy z "duchem czasu", depcząc mu po piętach.
  • 3Indywidualne podejście do każdego Klienta - ofertę dostosowujemy do wymagań użytkownika. Efektywne rozwiązania w konkurencyjnych cenach.

KIM JESTEŚMY ?

Grupą pasjonatów z innowacyjnym nastawieniem do swojej pracy
Zwolennikami nowoczesnych technologii i ciekawych rozwiązań

Na rynku telekomunikacyjnym funkcjonujemy od 2004 roku. Od początku działalności zajmujemy się dostarczaniem Internetu dla odbiorców indywidualnych, a wraz ze stopniowym rozwojem i rozbudową infrastruktury rozszerzyliśmy swoją ofertę o usługi dla firm, a także instytucji.

Stosowane przez nas najnowsze rozwiązania technologiczne, w połączeniu z elastycznością obsługi oraz kompleksowością oferowanych usług, pozwalają zapewnić najwyższej jakości szerokopasmowy dostęp do sieci Internet.

W naszej filozofii nie istnieje pojęcie "nie da się". Podejmujemy się tego, co mogłoby wydawać się niemożliwe.

W jakości oferowanych usług wyprzedzamy innych dostawców - zaczynamy tam, gdzie konkurencja kończy.

NASZE MOCNE STRONY

USŁUGI ŚWIADCZYMY Z PASJĄ I ZAANGAŻOWANIEM

Wieloletnie doświadczenie daje gwarancję w pełni profesjonalnej wiedzy i ponadprzeciętnych umiejętności w każdej dziedzinie związanej z radiową transmisją danych. Ambitne podejście do tematyki sprawia, że nigdy nie pozostajemy w tyle.

Wielokrotnie wyższa jakość i parametry Usługi

Sieć naszych nadajników i przekaźników działających w mikrofalowym paśmie 5GHz AIRMAX cechuje emisja stabilnego, niezakłóconego sygnału, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. Stosowane przez nas nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają zapewnić najwyższej jakości szerokopasmowy dostęp do sieci Internet.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo i serwis komputerowy

W dążeniu do satysfakcji Klienta wszechstronnie doradzamy, usuwamy ewentualne usterki, w razie potrzeby pomagamy telefonicznie. Nasz serwis komputerowy nie tylko zapewnia pełną obsługę w zakresie problemów ze sprzętem, ale także oferuje produkty w sprzedaży.

Ofertę indywidualnie dostosowujemy do wymagań Klienta

Znajomość potrzeb użytkownika jest podstawą wyboru odpowiednich parametrów usługi. Wspólnie staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie w przystępnej cenie.